W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Z myślą o wszystkich miłośnikach slow-life i podróży po morzach, jeziorach, czy oceanach w komfortowych warunkach, powstają w stoczni Delphia Yachts jachty spacerowe. Szeroki wybór modeli, elegancka i solidna konstrukcja każdego z nich, a także doskonałe wyposażenie techniczne zapewniające komfort sterowania w każdych warunkach to ich najważniejsze zalety. Każdy z oferowanych przez nas spacerowych jachtów zapewni doskonała rozrywkę dla całej rodziny.

W ofercie naszej stoczni znajdziesz zarówno jachty spacerowe przeznaczone dla małej załogi, dostosowane do żeglowania po jeziorach, jak i większe i luksusowe – z klasy premium, pozwalające poczuć magię pośród fal. Każdy model – bez względu na klasę  - wykonujemy w oparciu o zaawansowane technologie, troszcząc się o każdy detal konstrukcji i dobór najwyższej jakości materiałów. To sprawia, że oferowane przez nas spacerowe jachty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?

Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.