W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Nano - mały jacht spacerowy do rekreacyjnego pływania

Delphia Nano jest konstrukcją długo oczekiwaną przez miłośników spędzania czasu na wodzie, przypominającą tradycyjne wypornościowe łodzie holenderskie. Dlatego świetnie nadaje się na kanały i jeziora.

Dedykowana jest tym, którzy na wodzie szukają spokoju, ze szczególnym uwzględnieniem rodzin z dziećmi. Świetnie sprawdzi się wśród pasjonatów wędkarstwa.

Delphia Nano to łatwy w transporcie (wystarczy przyczepa podłodziowa), ergonomiczny domek letniskowy na wodzie. Na niewielkiej powierzchni zmieściliśmy wszystko, co niezbędne do rekreacyjnego i komfortowego spędzania czasu na wodzie, w tym wiele rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo wypoczynku. Zamknięty kokpit, którego konstrukcja pozwala na szybkie zakrycie lub odkrycie, jest bezpieczny nawet dla najmłodszych użytkowników. Podnoszony silnik w Delphii Nano umożliwia zejście z mielizny oraz cumowanie rufą do brzegu.

Na łodzi można zamontować liczne instalacje podnoszące jakość użytkowania: prysznic z ciepłą wodą, TV, uchwyty na rowery i wędki. Ponadto ta kompaktowa łódź posiada pełną wysokość stania, co pozwala na wygodne poruszanie się pod pokładem. Natomiast jej zwrotność umożliwia łatwe i bezpieczne manewry w portach.

"Nano jest idealnym rozwiązaniem, dla tych którzy poszukują małej i przestronnej łodzi. Jej ogromną zaletą jest miłe wnętrze oraz to, jak łatwo można ją przewozić na zwykłej przyczepce." Jurre Jan Muurling, Tornado Sailing


Zobacz pełne dane techniczne

  •   
  •   
  •   
  •   
  •   
  •   
  •   
  •   

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?

Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.