W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Nano - mały jacht spacerowy do rekreacyjnego pływania

Delphia Nano jest konstrukcją długo oczekiwaną przez miłośników spędzania czasu na wodzie, przypominającą tradycyjne wypornościowe łodzie holenderskie. Dlatego świetnie nadaje się na kanały i jeziora.

Dedykowana jest tym, którzy na wodzie szukają spokoju, ze szczególnym uwzględnieniem rodzin z dziećmi. Świetnie sprawdzi się wśród pasjonatów wędkarstwa.

Delphia Nano to łatwy w transporcie (wystarczy przyczepa podłodziowa), ergonomiczny domek letniskowy na wodzie. Na niewielkiej powierzchni zmieściliśmy wszystko, co niezbędne do rekreacyjnego i komfortowego spędzania czasu na wodzie, w tym wiele rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo wypoczynku. Zamknięty kokpit, którego konstrukcja pozwala na szybkie zakrycie lub odkrycie, jest bezpieczny nawet dla najmłodszych użytkowników. Podnoszony silnik w Delphii Nano umożliwia zejście z mielizny oraz cumowanie rufą do brzegu.

Na łodzi można zamontować liczne instalacje podnoszące jakość użytkowania: prysznic z ciepłą wodą, TV, uchwyty na rowery i wędki. Ponadto ta kompaktowa łódź posiada pełną wysokość stania, co pozwala na wygodne poruszanie się pod pokładem. Natomiast jej zwrotność umożliwia łatwe i bezpieczne manewry w portach.

"Nano jest idealnym rozwiązaniem, dla tych którzy poszukują małej i przestronnej łodzi. Jej ogromną zaletą jest miłe wnętrze oraz to, jak łatwo można ją przewozić na zwykłej przyczepce." Jurre Jan Muurling, Tornado Sailing


Zobacz pełne dane techniczne


Masz pytanie odnośnie naszej oferty?

Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.