W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Podkategorie

Delphia jest największym w Polsce producentem jachtów żaglowych – jednostek pływających z żaglami jako głównym bądź też jedynym napędem. Wiele lat doświadczenia – zarówno przy projektowaniu i budowaniu jachtów, jak i tych spędzonych na wodach mórz i oceanów, zaawansowane technologie produkcji oraz pasja żeglarska sprawiają, że oferujemy jachty żaglowe najwyższej klasy. Nasze jachty są cenione przez Klientów z Polski, jak i z wielu krajów na całym świecie. Ich wysoka jakość, bezpieczeństwo, niezwykła estetyka, jak również komfort i innowacyjność sprawiają, że żeglarstwo staje się jeszcze większą przyjemnością.

W naszej ofercie znajdziesz jachty żaglowe różnego rodzaju. Oferujemy zarówno niewielkie modele, idealne do okazjonalnego żeglowania po jeziorach – samodzielnego lub z małą załogą, jak i większe, rodzinne – także idealne do wypływania na morza lub oceany. Każdy jacht produkowany przez nas wykonywany jest z najwyższej klasy materiałów, zapewniających solidne i niezawodne pływanie przez lata oraz komfort żeglowania nawet przez bardzo długi czas – tak dla dzieci, jak i dla osób dorosłych.

Zapewniamy również możliwość wyczarterowania jachtów żaglowych każdego typu – zapewniając dogodne warunki finansowe oraz profesjonalną obsługę i pomoc techniczną.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na pozostałych podstronach naszej witryny.  Z chęcią przedstawi je Państwu także nasz doradca, przygotowując propozycję dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?

Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.